+371 28358001, order@protv.lv

Norēķinu veidi Interneta veikalā proTV.lv

  • Skaidrā naudā

Apmaksa skaidrā naudā iespējama TIKAI, ja pasūtījumu saņemat mūsu veikalā (Rīga, Maskavas 322D). Visos citos gadījumos iespējama TIKAI priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu.

  •   Ar norēķinu karti (VISA, MasterCard)

Apmaksājiet ar bankas kredītkarti vai debetkarti (VISA, MasterCard) pie preces saņemšanas, mūsū birojā (Rīga, Maskavas 322D).

  • Ar pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu. Lūdzam veikt rēķina apmaksu, kā maksājuma mērķi norādot rēķina numuru.

  • Paypal pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet numuru musu Paypal-maka un kopēju summu (+3.4% Paypal komisija). Kā maksājuma mērķi norādot pasutijuma numuru.

  • Kriptovalutas pārskaitījums

Pieņemam USDT (ERC20), USDT (TRC20), BTC, ETH. Pasūtījuma komentāra norādiet kāda kriptovaluta gribiet maksat. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet numuru musu kriptomaka. Kā maksājuma mērķi norādot pasutijuma numuru.

  • Līzings

Mēs sadarbojamies ar Lateko Līzings un piedāvājam iegadāties jebkuras preces līzingā ar izdevīgiem nosacījumiem. Kredīta ilgums var sastādīt no 3 līdz 36 mēnešiem, pirmā iemaksa no 0%, minimālā pirkuma summa 50 Eur. Lai noformētu kredītu ir nepieciešama tikai pase. Dažos gadījums var būt arī nepieciešams galvotājs. Ātra pieprasījuma izskatīšana (15 – 30 minūšu laikā).

Līzinga kalkulators.

Salidzini.lv logotips