+371 28358001, order@protv.lv

Atteikuma tiesības

1.    Ja Pircējs ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma interneta veikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

1.1.    tiek piegādātas preces, kas tiek izgatavotas pēc Pircēja norādījumiem vai ir neaizstājamas lietas, vai pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas (higiēnas preces, kosmētika, puķes, telpaugi, pēc pasūtījuma izgatavotas mēbeles, skuvekļi, depilatori, apakšveļa, zeķes, zeķubikses u.c.);

1.2.    Pircējs ir atvēris audioieraksta vai videoieraksta, vai datorprogrammas, vai jebkuras citas ierīces programmatūras iepakojumu;

1.3.    tiek piegādāti laikraksti, periodiskie izdevumi un žurnāli;

1.4.    līgums saistīts ar azartspēļu vai izložu pakalpojumiem;

1.5.    līgums noslēgts izsolē;

1.6.    tiek piegādātas pārtikas preces, dzērieni vai citas tūlītējam patēriņam mājsaimniecībā paredzētas preces;

1.7.    ja iegādātās preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt;

1.8.    citos likumā paredzētajos gadījumos.

2.    Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām (izņemot preces izmēģināšanai).

3.    Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir pienākums iesniegt Pārdevējam aizpildītu un parakstītu atteikuma veidlapu. Pircēja pienākums ir septiņu dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam.

4.    Pārdevējam ir pienākums 10 dienu laikā izskatīt atteikuma parasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 30 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas. Pārdevējam ir tiesības neatmaksāt naudu līdz brīdim, kad Pircējs atdevis preci. Pārdevējs atmaksā naudu tikai uz Pircēja atteikuma veidlapā norādīto Pircēja bankas kontu.

5.    Izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā sedz Pircējs, izņemot, ja tiek nosūtīta līgumam neatbilstoša prece.

6.    Ja tiek atdota līgumam neatbilstoša prece, Pārdevējs 7 dienu laikā no izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas, atmaksā Pircējam ar preces atdošanu saistītās izmaksas.

7.    Lūdzam atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā preces atgriezt to oriģināliepakojumā.

8.    Neskaidrību gadījumā rakstiet mums info@proTV.lv

 

 

 

Salidzini.lv logotips